wszystkie wydarzenia

Nabór do Społecznej Grupy Testerów

OD 10.01.2023

DO 19.01.2023

Stale rozwijamy Otwarty System Archiwizacji i robimy to wspólnie z archiwistami społecznymi. Dołącz do Społecznej Grupy Testerów! 

Cyklicznie realizujemy badania użytkowników, przyjmujemy wskazówki mailowo i w trakcie szkoleń oraz korzystamy ze wsparcia Społecznej Grupy Testerów. Grupa składa się z archiwistek i archiwistów społecznych, którzy konsultują i testują zmiany w OSA i nowe rozwiązania. Wszystko po to, by OSA odpowiadała na rzeczywiste potrzeby odbiorców, do których jest kierowana.

Zapraszamy osoby, które: lubią testować systemy i programy oraz szukać w nich błędów, a także chcą mieć wpływ na nowe funkcjonalności w systemie skierowanym do wszystkich archiwistów społecznych. Harmonogram spotkań oraz szczegółowe zadania zostaną ustalone wspólnie z uczestnikami Społecznej Grupy Testerów i będą uwzględniały różnorodne możliwości członków grupy. Uczestnicy będą proszeni o przeznaczenie na testowanie minimum dwóch godzin w miesiącu. Planujemy cykliczne spotkania grupy w celu omawiania występujących błędów, jak również warsztaty doszkalające. Podstawową formą pracy i spotkań Społecznej Grupy Testerów jest forma online.

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 19 stycznia! Wypełnij formularz!

Członkom Społecznej Grupy Testerów oferujemy:
  • możliwość rozwoju w zakresie testowania oprogramowania,
  • uczestnictwo w szkoleniu online z testowania funkcjonalnego,
  • pakiet gadżetów CAS,
  • możliwość brania udziału w różnorodnych spotkaniach i warsztatach z zakresu testowania oprogramowania lub na temat archiwistyki społecznej (do wyboru przez całą Społeczną Grupę Testerów w ciągu dalszej współpracy).

W grafice użyto zdjęcia ze zbiorów Gminnej Biblioteki Publicznej w Unisławiu.

wszystkie wydarzenia